※ Nasz zakład

Hangzhou DC Home Textile co., Ltd jest wyspecjalizowanym producentem różnych tkanin dekoracyjnych i gotowych wyrobów włókienniczych do użytku domowego. Dodatkowo, dzięki zintegrowanemu projektowi, produkcji rozwojowej i dystrybucji, roczna wartość eksportu osiągnęła 1000000 USD. mamy wielu wykwalifikowanych pracowników, którzy dostarczają produkty wysokiej jakości i doskonałą obsługę, co dodatkowo pomaga zmaksymalizować wartości klientów i skutecznie zaspokajać ich zmieniające się potrzeby.

Ponadto, dzięki 50 zestawom maszyn żakardowych i maszynom wieloramiennym, roczna zdolność produkcyjna wynosi 400000-500000 metrów. w szczególności nasze główne produkty to tkaniny na sofy, tkaniny zasłonowe i tkaniny obiciowe. O szerokościach od 140 do 300 centymetrów. Co więcej, 100 sartorii może również zapewnić wysokiej jakości zasłony, tkaniny stylowe, serię pokrowców na pościel i serię obrusów, które dobrze się sprzedają na rynkach amerykańskim, europejskim i japońskim. zarówno krajowe, jak i zagraniczne rynki.

Obecnie oczekujemy jeszcze większej współpracy z klientami zagranicznymi w oparciu o wzajemne korzyści. Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji

※ Nasz produkt

Tkaniny Sofa / Farby Kurtynowe / Tkaniny Tapicerskie

※ Sposób nakładania produktu

Do sof, krzeseł, zasłon, toreb, butów, koców, tapicerki

Certificate Nasz certyfikat:

SGS / EN

※ Sprzęt produkcyjny

Mashines żakardowe i Mavhines wieloramienne

※ Rynek produkcyjny:

Amerykańskie / europejskie i japońskie rynki na Bliskim Wschodzie

※ Nasze usługi :

Pakowanie: zwykle około 50-60 m / rolka, a następnie pakowane do worka pe lub opakowania kartonowego.