Chłodzenie lnu

- Aug 21, 2020-

Wraz z trendem powrotu do prawdziwej natury i narodzinami idei życia w naturze, ręcznie tkane tkaniny i tkaniny lniane, które zawsze uważano za trudne do uzyskania elegancji, stopniowo zyskiwały coraz więcej Fashion people' przysługa. Dziś producenci bawełny i lnu pokazują, dlaczego lniane tkaniny bawełniane są coraz bardziej lubiane:


Po pierwsze fajnie.

Len ma 5-krotnie lepsze odprowadzanie ciepła niż wełny i 19-krotnie więcej niż jedwab. W czasie upałów noszenie lnianej odzieży może obniżyć temperaturę powierzchni skóry o 3-4 stopnie Celsjusza niż w przypadku tkanin jedwabnych i bawełnianych.

Po drugie, wysuszyć.

Chińscy producenci tkanin lnianych i bawełnianych mogą wchłonąć 20% własnej masy wody, jednocześnie szybko uwalniając wchłoniętą wodę, a więcej potu może pozostać suche.

Po trzecie, zmniejsz pocenie się.

Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitów w organizmie. Badania wykazały, że odzież lniana może zmniejszyć ilość potu na osobę o 1,5 raza w porównaniu do noszenia bawełny.

Po czwarte, ochrona przed promieniowaniem.

Zakładanie lnianych spodni może znacznie zmniejszyć skutki promieniowania, takie jak zmniejszenie liczby męskich plemników spowodowane promieniowaniem.

Pięć, antystatyczna.

Tylko 10% lnu w mieszance wystarcza, aby zapobiec elektryczności statycznej. Może skutecznie złagodzić niepokój ludzi' bóle głowy, ucisk w klatce piersiowej i trudności w oddychaniu w statycznym środowisku.

Po szóste, hamuj bakterie.

Len ma dobre działanie hamujące rozwój bakterii i grzybów oraz może skutecznie zapobiegać niektórym chorobom. Według badań przeprowadzonych przez japońskich naukowców lniane prześcieradła mogą zapobiegać trądzikowi u pacjentów długo leżących w łóżku, a lniana odzież może zapobiegać niektórym skórom, takim jak pospolite wysypki i przewlekła egzema.

Siedem, hipoalergiczne.

Dla osób z alergią skórną odzież lniana jest niewątpliwie dobrodziejstwem, ponieważ chińscy producenci tkanin lnianych nie tylko nie powodują reakcji alergicznych, ale także pomagają w leczeniu niektórych chorób alergicznych, len może zmniejszać stany zapalne i zapobiegać gorączce.