Rodzaj tkaniny z bawełny lnianej

- Aug 21, 2020-

Len jest corocznym ziołom, które można podzielić na trzy rodzaje: chińską tkaninę z bawełny lnianej, bieliznę handlową, bieliznę olejową i włókno olejowe. Łodygi wyprostowane, do 1,2 m wysokości, górna miękka, woskowa; liście naprzemienne, lancetowate, 20-40 mm długości, 3 mm szerokości, glaucous na powierzchni; płatki kwiatów 5, 15-25 mm w średnicy. Niebieski lub biały; owoc jest kapsułką, nasiona są płaskie i jajowate, a klimat jest chłodny i wilgotny. Len jest najwcześniejszym producentem naturalnych roślin chińskich tkanin lnianych bawełny, który ma historię ponad 10.000 lat. Len jest czystym, naturalnym chińskim producentem tkanin lnianych. Ze względu na swoje niezwykłe cechy absorpcji potu, dobrą oddychalność i nieszkodliwe dla ludzkiego ciała, jest coraz bardziej ceniony przez ludzi. W tym samym czasie len jest nadal uprawą oleju.


Olej lniany zawiera dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych, więc jest stosowany w celu zapobiegania hiperlipidemii i miażdżycy. Len pochodzi z Bliskiego Wschodu i wybrzeża Morza Śródziemnego. Już 5000 lat temu w epoce neolitu, mieszkańcy szwajcarskiego jeziora i starożytni Egipcjanie. Pościel została uprawiona i użyto tkanin tekstylnych producenta chińskich tkanin lnianych bawełnianych. "Mumia" z całego Egiptu jest również pokryta pościelą. Len lubi chłodny, wilgotny klimat. Producent lnianej chińskiej tkaniny lnianej bawełny ma cechy silnej siły ciągnącej, miękkości, dobrej finezji, słabego przewodzenia elektrycznego, szybkiego wchłaniania wody i pęcznienia wody oraz wysokiego współczynnika rozszerzalności. Może obracać przędzę wysokowydajną i tworzyć wysokiej jakości tkaninę.


Bielizna olejowa jest również nazywana lenem. Len ma historię uprawy w Chinach od co najmniej 1000 lat. Chińska pościel producent tkanin lniane pościel została wprowadzona z Japonii w 1907 roku. Len pochodzi z regionu śródziemnomorskiego, a europejskie i azjatyckie strefy umiarkowane są uprawiane.


Bawełna i len odnosi się do bawełny i konopi jako surowców. Bawełna i konopie są zarówno umiarkowane rośliny. Nasiona bawełny i ramie są pobierane oddzielnie. Po wyschnięciu maszyna jest młócona, a nasiona i części bawełny rozkładają się. Po naciśnięciu przez maszynę, po przejściu przez tkaninę do nici, tkaniny, a na końcu barwionego, gotowego produktu.