Cienka tkanina szenilowa

Cienka tkanina szenilowa

Cienka tkanina szenilowa wykonana jest z nowego rodzaju fantazyjnej przędzy i ma następujące zalety:
luksusowy luksus, miękki w dotyku,
pełne zamszowe, dobre zasłony,
szczególnie dobre wchłanianie wody.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Specyfikacja

Nazwa produktu

Cienka tkanina szenilowa

Materiał

100% Poly

Wzór

Zwykły barwiony

Rodzaj dostawy

Produkcja na zamówienie

Waga

380GSM

Szerokość

145 cm

Marka produktu

DC

Projekt

Zaakceptuj projekt niestandardowy

Miejsce pochodzenia

Zhejiang, Chiny

Regularne pakowanie

Rolka


Opis

Cienka tkanina szenilowa wykonana jest z nowego rodzaju fantazyjnej przędzy, która intuicyjnie daje grube uczucie. Ma zalety luksusowego luksusu, miękkości w dotyku, pełnego zamszu, dobrego drapowania, a szczególnie dobrego wchłaniania wody. Cienka tkanina szenilowa jest szeroko stosowana na tkaninach sof. Pokrowce na sofy wykonane z tkanin szenilowych mają nie tylko wspaniały wygląd, ale także aksamitne odczucie, dając ludziom poczucie luksusu. Zarówno efekt dekoracyjny, jak i ciepło cienkiej tkaniny Chenille są bardzo wyjątkowe, co sprawia, że ​​ten rodzaj tkaniny jest bardzo lubiany przez dostawców.


Korzyść

1. Zastosowanie cienkiej tkaniny szenilowej nadaje domowemu materiałowi tekstylnemu wrażenie grubego, który ma zalety luksusowego luksusu, miękkości w dotyku, pełnego zamszu, dobrego drapowania, a szczególnie dobrego wchłaniania wody.

2. Cienka tkanina szenilowa może zapobiegać wiatrowi, kurzowi, ciepłu, ciepłu i tłumieniu, a także poprawiać klimat i środowisko w pomieszczeniu.

3. Cienka tkanina szenilowa łączy w sobie dekoracyjność i praktyczność, która ma funkcje regulacji temperatury, antyalergiczne, antystatyczne i antybakteryjne. Ma suchą rękę i jest głęboko kochany i witany przez ludzi.


Pokaz

Thin Chenille Fabric


Podanie

Cienkie tkaniny Chenille są szeroko stosowane w przemyśle tekstylnym, dziewiarskim, tekstyliach domowych i innych dziedzinach dzięki swoim grubym, miękkim, pełnym, lekkim i innym właściwościom.

Cienką tkaninę Chenille można stosować do produkcji pokrowców na sofy, poduszek, zasłon, koców, dywanów itp. Jest to bardzo praktyczne i bardzo szerokie zastosowanie.


Przykładowy wyświetlacz

sample


sample display


Uszczelka

Nasze główne produkty to tkaniny na sofy, tkaniny na zasłony i tkaniny obiciowe. O szerokościach od 140 do 300 centymetrów. Co więcej, 100 sartorii może również dostarczyć wysokiej jakości zasłony, stylowe tkaniny, narzuty na pościel i serie obrusów, które dobrze sprzedają się na rynku amerykańskim, europejskim i japońskim.

Zapewniamy wykwintne opakowanie, aby zapewnić, że otrzymasz kompletny produkt. Wierzymy, że możemy być najlepszym partnerem. Zapraszamy do kontaktu z nami.

packing box


FAQ

1. Czy mogę zobaczyć przykładową książkę?

Na pewno. Jeśli przyjdziesz do naszej hali wystawowej, możesz przeczytać wszystkie przykładowe książki.


2. Jak wybrać towar

Jakie produkty chcesz zrobić? Jeśli poinformowana zostanie odmiana, rodzaj, cena i propozycja produktów.


3. Czy potrafisz robić materiały i eksportować opakowania na eksport zagraniczny?

Oczywiście, że można to zrobić. Materiały wykorzystywane na eksport zagraniczny są produkowane prawie codziennie. Eksportowanie opakowania jest OK.Hot Tags: cienka tkanina szenilowa, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurt

Zapytanie

You Might Also Like